Aplikacja Hajdasz

Nasza aplikacja dostępna w sklepie google play oraz apple strore!

Dotychczas wszystko opierało się na zdobywaniu naklejek, katalogów, ulotek, kolorowankach oraz plakatach. Teraz nastał czas by nasze dzieci mogły chłonąć wiedzę nie tylko na zajęciach, ale także w innowacyjnej aplikacji, która na skalę światową jest unikatowa!

W tym miejscu chcielibyśmy powiedzieć Państwu o naszym rewolucyjnym pomyśle, który jest efektem naszych przemyśleń i doświadczeń jako wieloletnich instruktorów i nauczycieli, zawodowo zajmujących się edukacją i animacjami z dziećmi. Stworzyliśmy innowacyjną aplikację która polega na niezwykłym powiązaniu światów, tego multimedialnego i rzeczywistego.

W naszej aplikacji te dwa do tej pory rozdzielne obszary, mają szereg aktywnych powiązań i zależności. Połączenie światów polega na tym iż dzieci podczas zajęć uczą się i zdobywają codziennie nowe umiejętności, następnie w aplikacji mogą znaleźć edukacyjne gry, łamigłówki dodatkowe układy taneczne i razem z rodzicami spędzić wspólnie czas na nauce i zabawie.

Jednym z najważniejszych punktów naszej aplikacji jest nasz program, który został doceniony nie tylko przez rodziców i opiekunów ale przede wszystkim przez instytucje państwowe! Program realizowany jest w szkołach podstawowych oraz oddziałach przedszkolnych podczas roku szkolnego. Skierowany jest do wszystkich dzieci w wieku od 4 do 14 lat. Składa się z kilku rocznych etapów, dostosowanych do fazy rozwojowej i wieku dziecka. Program Crea Dance Fit został dwukrotnie objęty Honorowym Patronatem Ministra Edukacji Narodowej (w latach 2012 oraz 2015) oraz Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Dziecka w roku 2007.

HAJDASZ - CENTRUM ROZWOJU MŁODEGO CZŁOWIEKA

ZAJĘCIA TANECZNE ORGANIZOWANE PRZEZ NASZĄ SZKOŁKĘ REALIZOWANE SĄ ZGODNIE Z PROGRAMEM CREA DANCE FIT, KTÓRY DWUKROTNIE ZOSTAŁ OBJĘTY HONOROWYM PATRONATEM MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ W LATACH 2012 ORAZ 2015 ORAZ HONOROWYM PATRONATEM RZECZNIKA PRAW DZIECKA W ROKU 2007.

STRONY

  • AKTUALNOŚCI
  • PRACA
  • ZAPISY

ODDZIAŁY

  • ZAJĘCIA TANECZNE ŁÓDŹ
  • ZAJĘCIA TANECZNE POZNAŃ
  • ZAJĘCIA TANECZNE WROCŁAW