HAJDASZ APP

APLIKACJA HAJDASZ

Udało się! Stworzyliśmy wyjątkową apkę, która zachęca do aktywności i edukacji. Pozwoli ona twojemu dziecku na kreatywne wykorzystanie technologii, ale przede wszystkim zmotywuje do aktywności, która w obecnych czasach jest tak bardzo potrzebna.

Nasza firma prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży już ponad 22 lat, na których poruszamy najważniejsze edukacyjne tematy obecnego świata. Na naszych lekcjach rozmawiamy z uczniami na takie tematy jak Fair Play, Bezpieczeństwo w internecie, Zdrowe plecy, Ekologia, Rodzina i wiele innych. Zajęcia odbywają się kilka razy w tygodniu, gdzie w optymalnych grupach dzieci poprzez zabawę zdobywają codziennie nowe zdolności. 

Dotychczas wszystko opierało się na zdobywaniu naklejek, katalogów, ulotek, kolorowankach oraz plakatach. Teraz nastał czas by nasze dzieci mogły chłonąć wiedzę nie tylko na zajęciach, ale także w innowacyjnej aplikacji, która na skalę światową jest unikatowa!

W tym miejscu chcielibyśmy powiedzieć Państwu o naszym rewolucyjnym pomyśle, który jest efektem naszych przemyśleń i doświadczeń jako wieloletnich instruktorów i nauczycieli, zawodowo zajmujących się edukacją i animacjami z dziećmi. Stworzyliśmy innowacyjną aplikację która polega na niezwykłym powiązaniu światów, tego multimedialnego i rzeczywistego.

W naszej aplikacji te dwa do tej pory rozdzielne obszary, mają szereg aktywnych powiązań i zależności. Połączenie światów polega na tym iż dzieci podczas zajęć uczą się i zdobywają codziennie nowe umiejętności, następnie w aplikacji mogą znaleźć edukacyjne gry, łamigłówki dodatkowe układy taneczne i razem z rodzicami spędzić wspólnie czas na nauce i zabawie. 

POBIERZ APLIKACJĘ W SKLEPIE GOOGLE PLAY

POBIERZ APLIKACJĘ W SKLEPIE APPLE STORE

HAJDASZ - CENTRUM ROZWOJU MŁODEGO CZŁOWIEKA​

ZAJĘCIA TANECZNE ORGANIZOWANE PRZEZ NASZĄ NASZE CENTRUM REALIZOWANE SĄ ZGODNIE Z PROGRAMEM CREA DANCE 4 FRIENDS, KTÓRY DWUKROTNIE ZOSTAŁ OBJĘTY HONOROWYM PATRONATEM MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ W LATACH 2012 ORAZ 2015 ORAZ HONOROWYM PATRONATEM RZECZNIKA PRAW DZIECKA W ROKU 2007.

SOCIAL MEDIA​