FAQ

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Naturalnie zapraszamy do zapisów na najlepsze zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży!

Czy pierwsze zajęcia są pokazowe i ile kosztują?

Tak, pierwsze zajęcia organizowane w szkołach, to zajęcia pokazowe. Są one nie zobowiązujące by każdy mógł sam spróbować i sprawdzić czy spełniają one wszystkie oczekiwania. W przypadku jeżeli dziecku spodobają się zajęcia i będzie je kontynuować kwota za zajęcia wliczana jest do czesnego.

Czy i kiedy trzeba wcześniej zapisać na zajęcia?

Zachęcamy do zapisów na zajęcia taneczne poprzez nasz formularz online, który pozwoli naszemu nauczycielowi uzyskać wszystkie niezbędne informacje np. przy odbiorze dziecka ze świetlicy, sali lekcyjnej. Wypełniając formularz on-line, nauczyciel otrzymuję pełną listę uczestników. Dodatkowo taki zapis gwarantuje otrzymanie wszystkich niezbędnych informacji związanych z realizacją zajęć jak np. godzina i data pierwszych zajęć. Dlatego zapraszamy do zapisów jak najszybciej.

Czym jest opłata członkowska?

Jest to jednorazowa opłata w wysokości 55 zł za dany rok szkolny.

HAJDASZ - CENTRUM ROZWOJU MŁODEGO CZŁOWIEKA​

ZAJĘCIA TANECZNE ORGANIZOWANE PRZEZ NASZĄ NASZE CENTRUM REALIZOWANE SĄ ZGODNIE Z PROGRAMEM CREA DANCE 4 FRIENDS, KTÓRY DWUKROTNIE ZOSTAŁ OBJĘTY HONOROWYM PATRONATEM MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ W LATACH 2012 ORAZ 2015 ORAZ HONOROWYM PATRONATEM RZECZNIKA PRAW DZIECKA W ROKU 2007.

SOCIAL MEDIA​