KOCHAM KONIE – OBÓZ Z CODZIENNĄ JAZDĄ KONNO

 

TEMAT: KOCHAM KONIE – OBÓZ Z CODZIENNĄ JAZDĄ KONNO
Chłopcy i dziewczynki 6-9 lat • 10-15 lat

Obóz dla osób kochających naturę, a przede wszystkim konie. Podczas obozu na dzieci czeka codzienna jazda konna pod okiem instruktorów jeździectwa. Nie zabraknie, również warsztatów hippicznych oraz obcowania ze zwierzęciem. Każdy uczestnik
będzie mógł wziąć, także udział w warsztatach poświęconych opiece nad tymi zwierzątkami. Zapraszamy dzieci, które chcą rozpocząć swoją przygodę z jeździectwem, jak również te, które mają już doświadczenie, gdyż program został dostosowany do umiejętności uczestników.

Atrakcje

CODZIENNA JAZDA KONNO POD OKIEM CZUJNYCH INSTRUKTORÓW JEŹDZIECTWA, KTÓRZY PODZIELĄ DZIECI NA GRUPY PODSTAWOWE I ZAAWANSOWANE.

WARSZTATY HIPPICZNE – pielęgnacja i żywienie koni, nauka doglądania i opieki nad zwierzęciem.
KONIK – tworzymy staropolskie zabawki – koniki, zapomniane już w tych czasach. Wykorzystując naszą zabawkę zagramy w grę „berek ogonek”.
SZCZOTKOWY ZAWRÓT GŁOWY – zadbamy o nasze piękne włosy. Ozdobimy według uznania szczotki do włosów, będziemy czesać kucyki, kłosy i nie tylko…
KONIKOWE ZAWIESZKI DO POKOJU – przygotujmy spersonalizowane zawieszki do pokoju w kształcie konia. Ozdobimy je według uznania brokatami, cekinami, czy kolorowymi tasiemkami.
DZIEŃ JEDNOROŻCA – tworzymy zakładki do książek – jednorożce, które przydadzą się molom książkowym. Teraz zaznaczenie strony będzie proste i przyjemne, a śliczne zakładki ozdobią każdą książkę.
MEKSYKAŃSKIE PINIATY JEDNOROŻCE – stwórzcie grupową zabawkę pełną słodkości. Po zajęciach plastycznych, będzie czekać na nas zabawa z piniatą, a co najprzyjemniejsze – konsumpcja jej zawartości.
LETNI CHILLOUT – plażowanie.
OGNISKO.
GRY I ZABAWY INTEGRACYJNE.
JARMARK.

Hotele

Transport

Cena, Data, Zapisy

CENA ZAWIERA:
ZAKWATEROWANIE
WYŻYWIENIE 4 RAZY DZIENNIE
BARDZO AKTYWNY PROGRAM
MATERIAŁY PLASTYCZNE
OPIEKĘ KADRY, INSTRUKTORÓW
ORAZ OPIEKĘ MEDYCZNĄ
UBEZPIECZENIE NNW

CENA NIE ZAWIERA:
DOJAZDU