CHEF HAJDASZ – MISTRZOWIE GOTOWANIA

 

TEMAT: CHEF HAJDASZ – MISTRZOWIE GOTOWANIA
Chłopcy i dziewczynki 6-9 lat • 10-13 lat

Obóz dla dzieci, które tego lata pragną nauczyć się samodzielnie przygotowywać przekąski, dania główne oraz desery. Na uczestników czekają warsztaty z pasjonatem kuchni. Po obozie wszystkie dzieci nie tylko przyswoją podstawową wiedzę kulinarną, ale także będą potrafiły sprawnie poruszać się po kuchni i przygotowywać różne smakołyki.

Atrakcje

HUCZNIE ŚWIĘTUJEMY I PRZYGOTUJEMY TORT URODZINOWY – przygotujemy pyszny wakacyjny tort z owocami, białą czekoladą i serkiem mascarpone, a wszystko to z okazji 20 URODZIN CENTRUM HAJDASZ!
CALZONE – pieczemy pyszne pierogi z cudownym farszem. Zajęcia kulinarne od podstaw – opanujemy technikę wyrabiania ciasta oraz przygotowania farszu do tych włoskich przysmaków. Każdy uczestnik będzie miał okazję usmażyć swoje ulubione składniki do farszu, zapoznać się obsługą urządzeń kuchennych.
CIASTECZKOWY RAJ – tworzymy kruche ciasteczka z cukrem, cynamonem lub konfiturą dla całego obozu.
PIEROGARNIA – poznamy sekretny przepis Babci Buni na pyszne pierogi z farszem na różne sposoby. Następnie będziecie mieć okazję sprawdzić się w roli kucharza i ugotować pierogi od podstaw. Zajmiemy się własnoręcznym wyrobieniem ciasta oraz przygotowaniem farszu. Nauczymy się, jak lepić pierogi, by podczas gotowania nie rozklejały się oraz z czym je podawać, by smakowały jeszcze lepiej!
ZAPIEKANKI NA CAŁEGO – sami od podstaw upieczemy bagietkę, która posłuży nam jako baza zapiekanki. Następnie wierzch zapiekanki dostosujemy do upodobań każdego uczestnika – smacznego!
SPERSONALIZOWANE FARTUCHY DLA KAŻDEGO UCZESTNIKA – zadbamy o to, by każdy wakacyjny szef kuchni miał swój fartuch!
LETNI CHILLOUT – plażowanie.
OGNISKO.
GRY I ZABAWY INTEGRACYJNE.
JARMARK.

Hotele

Transport

Cena, Data, Zapisy

CENA ZAWIERA:
ZAKWATEROWANIE
WYŻYWIENIE 4 RAZY DZIENNIE
BARDZO AKTYWNY PROGRAM
MATERIAŁY PLASTYCZNE
OPIEKĘ KADRY, INSTRUKTORÓW
ORAZ OPIEKĘ MEDYCZNĄ
UBEZPIECZENIE NNW

CENA NIE ZAWIERA:
DOJAZDU