_20a2616

CENTRUM HAJDASZ

ZATAŃCZ Z KLASĄ I BĄDŹ FIT

Centrum Hajdasz
ma na celu poprawę aktywności fizycznej , koordynacji ruchowej, korekcję wad postawy, naukę współistnienia w grupie, ale przede wszystkim poznanie zasad dobrych manier i zabawę poprzez naukę tańca. Prowadząc zajęcia taneczne z dziećmi chcemy, nie tylko rozbudować w nich zamiłowanie do tańca, ruchu oraz zdrowego stylu życia, ale również pragniemy rozwijać poczucie koleżeństwa i kształtować pozytywne cechy charakteru, w czasach, gdy dzieci spędzają wiele godzin przed ekranami aktywność fizyczna jest nie do przecenienia. Szczególnie taka, którą jest przy okazji dobrą zabawą. 

TANIEC TANIEC TANIEC 100%
DOŚWIADCZENIE 100%
NAUKA POPRZEZ TANIEC I ZABAWĘ 100%
BEZPIECZEŃSTWO 100%

CENTRUM HAJDASZ - ZAJĘCIA TANECZNE DLA TWOJEGO DZIECKA

25 lata doświadczeni

Centrum Hajdasz powstało w oparciu o oryginalny pomysł, którym jest połączenie zajęć tanecznych i ruchowych z nauką dobrych manier, tak ważnych w życiu społecznym i zawodowym.

Dla wszystkich dzieci

Naszym głównym założeniem jest wyrównywanie szans, dlatego też na nasze zajęcia zapraszamy dzieci bez względu na predyspozycje czy umiejętności. U nas każde dziecko może poczuć się wyróżnione, ponieważ wszystkie bez wyjątku zdobywają dyplomy, medale i nagrody.

Najwyższe bezpieczeństwo

To właśnie bezpieczeństwo jest dla rodziców i dla nas najważniejsze. Dlatego tak ważne jest by oddać dziecko w doświadczone ręce. Nasza kadra to ludzie z wykształceniem oraz od lat pracujący z dziećmi. U nas nie ma miejsca na przypadkowe osoby.

Uczymy dobrych manier

Na naszych zajęciach tanecznych uczymy naszych uczniów czegoś więcej! W naszym Centrum podczas zajęć uczymy: wartości i szacunku; koncentracji; dążenia do celu; działać w zespole; zdrowych nawyków; obowiązkowości. Rozwijamy także kreatywność, dodajemy odwagi oraz pomagamy w walce z otyłością.

Doświadczona Kadra

Nasza Kadra składa się z ludzi posiadających odpowiednie kwalifikacje, pozytywnie nastawionych do życia, odpowiedzialnych i lubiących pracę z dziećmi. Tylko współpraca ze specjalistami może zaowocować czymś wielkim!

Program Crea Dance 4Friends

Zajęcia taneczne organizowane przez nasze Centrum, realizowane są zgodnie z programem Crea Dance 4Friends, który dwukrotnie został objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej w latach 2012, 2015 oraz honorowym patronatem rzecznika praw dziecka w roku 2007.

Poznaj 10 powodów dlaczego warto być z nami!

TANIEC TANIEC TANIEC!

REDUKUJEMY WADY POSTAWY

DODAJEMY PEWNOŚCI SIEBIE

UCZYMY DZIAŁAĆ W ZESPOLE

POPRAWIAMY PAMIEĆ

UCZYMY KONCENTRACJI

UCZYMY WARTOŚCI I SZACUNKU

REDUKUJEMY STRES

POMAGAMY WALCZYĆ Z OTYŁOŚCIĄ

UCZYMY DĄŻENIA DO CELU

MEDIA O NAS

CERTYFIKATY I PODZIĘKOWANIA

Wysokie standardy jakości, bezpieczeństwa oraz nauczania, mające swe źródło w naszej Polityce Jakości nagradzane są w formie certyfikatów, wyróżnień oraz dyplomów. A ponieważ każdy certyfikat zapewnia klientom dodatkowy poziom bezpieczeństwa nie poprzestajemy na ich kolekcjonowaniu.

HAJDASZ - CENTRUM ROZWOJU MŁODEGO CZŁOWIEKA​

ZAJĘCIA TANECZNE ORGANIZOWANE PRZEZ NASZĄ NASZE CENTRUM REALIZOWANE SĄ ZGODNIE Z PROGRAMEM CREA DANCE 4 FRIENDS, KTÓRY DWUKROTNIE ZOSTAŁ OBJĘTY HONOROWYM PATRONATEM MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ W LATACH 2012 ORAZ 2015 ORAZ HONOROWYM PATRONATEM RZECZNIKA PRAW DZIECKA W ROKU 2007.

SOCIAL MEDIA​