Sylwia Wróblewska-Kabba

Moje dziecko było uczestnikiem zimowiska pt. “pływacka przygoda” w Dymaczewie Nowym w terminie 25.01.2016 – 28.01.2015. Zimowisko zlokalizowane zostało w zacisznym hotelu w miejscowości Dymaczewo Nowe w otoczeniu lasu, z dala od bardzo uczęszczanych tras. Położenie gwarantowało czyste, leśne powietrze o dużej wilgotności. Hotel był ładny i czysty. Posiłki, zgodnie z opinią mojego dziecka bardzo smaczne. Czas na zimowisku obfitował w przeróżne atrakcje, które nie pozwalały dzieciom się nudzić i tęsknić do najbliższych oraz spowodowały, ze wróciły do domu pełne wrażeń i chętne do następnych wyjazdów.

 

Ilona Raben

Szanowne Panie,

Bardzo dziękuję za umożliwienie mojej córce Julii spędzenie wakacji na wspaniałym obozie tanecznym organizowanym przez Centrum Hajdasz w Hotelu Szablewski.

Ze względu konieczność przestrzegania restrykcyjnej diety bezglutenowej przez moją córkę, bardzo obawiam się kolonijnych wyjazdów, jednakże zarówno organizator kolonii Hajdasz, jak i Hotel Szablewski przekonały mnie poważnym potraktowaniem tematu. Wszystko zostało zorganizowane bardzo profesjonalnie.

Czytaj dalej

Sie ma Jurek Owsiak i przyjaciele

Kochani,

Po raz kolejny zagraliśmy nie tylko dla dzieci, ale także dla osób w podeszłym wieku. Poprzednie finały pokazały , jak dużo mamy w sobie dobrej energii, która pozwala nam w ten zimowy dzień połączyć się i stworzyć najpiękniejszą orkiestrę świata. Ten dzień nam wszystkim, Polakom nie tylko w kraju, ale i na całym świecie, przypomina ile jest w nas siły i wspaniałej wyobraźni, aby pokonując wszelkie trudności, zapełnić nasze serca radością tworzenia czegoś wielkiego.

Czytaj dalej