Tik Tok to jedna z najpopularniejszych aplikacji tego roku. Użytkownicy tworzą krótkie nagrania zmiksowane z popularną muzyką. W ten sposób powstają w aplikacji teledyski, skecze czy układy taneczne, które przyciągają całą rzeszę użytkowników. Dzięki aplikacji wielu młodych ludzi ma szansę zaprezentować swoje umiejętności taneczne, wokalne i aktorskie oraz popracować nad kreatywnością, a także po prostu dobrze się bawić przy kreatywnym montażu.

By zmobilizować do ruchu oraz do tańca przygotowujemy w tym roku prawdziwą bombę! Tik Tokowe trendy, które będziemy prezentować na naszym profilu mają być motywacją do tańca, ale także do doskonałej zabawy.

Trendy to po prostu aktualna moda, kierunek rozwoju pewnych rzeczy. Tak jak i w życiu, tak i na TikToku trendy są reżyserowane – czasami przez sam serwis, czasami przez celebrytów czy zwykłych użytkowników. Oczywiście również my będziemy tworzyć dla naszych uczniów wartościowe challenge i trendy, które pomogą w rozwoju każdego uczestnika.

Dlatego już dziś zapraszamy do obserwowania naszego profilu. Naturalnie zapraszamy także rodziców do wspólnej zabawy!

HAJDASZ - CENTRUM ROZWOJU MŁODEGO CZŁOWIEKA​

ZAJĘCIA TANECZNE ORGANIZOWANE PRZEZ NASZĄ NASZE CENTRUM REALIZOWANE SĄ ZGODNIE Z PROGRAMEM CREA DANCE 4 FRIENDS, KTÓRY DWUKROTNIE ZOSTAŁ OBJĘTY HONOROWYM PATRONATEM MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ W LATACH 2012 ORAZ 2015 ORAZ HONOROWYM PATRONATEM RZECZNIKA PRAW DZIECKA W ROKU 2007.

SOCIAL MEDIA​