Ważne informacje

 WAŻNE INFORMACJE

icon_phone_yellowINFOLINIA: 513 091 910 
W trakcie trwania turnusów czynna jest infolinia 24h.
Wiemy, że w trakcie pobytu odpowiadamy za największy Skarb Rodziców. Jeżeli w trakcie obozu mają Państwo jakieś pytania lub sugestie, prosimy o kontakt.

 

Zniżki i dofinansowanie

Zniżki dla rodzeństw
Jeżeli zdecydują się Państwo by na nasze kolonie/zimowiska wysłać więcej niż jedno dziecko otrzymają Państwo specjalną zniżkę dla rodzeństw. Zniżka ta obniża koszt wyjazdu każdego z dzieci o 5% wartości.

Działy socjalne

  • działy socjalne firm dofinansowują lub w pełni zwracają koszty związane z pobytem dzieci na obozach
  • faktury wystawiamy po wpłaceniu całej kwoty
  • wystawiamy zaświadczenia do zakładów pracy

Pozostałe

Transport
Do poszczególnych miejscowości i ośrodków transport odbywa się autokarami klasy turystycznej. W przypadku mniejszej liczby dzieci zapewniamy transport busami za dodatkową opłatą. Informujemy również, że w niektórych ofertach należy zapewnić transport we własnym zakresie. Więcej szczegółów odnośnie transportu znajdą Państwo tutaj.

Program
Pamiętamy, aby dzieci wyjeżdżające na wakacje nie zapomniały o wartościach przekazywanych w domu. Pragniemy rozwijać poczucie koleżeństwa i kształtować pozytywne cechy charakteru. W trakcie wyjazdów dzieci poznają praktyczne zastosowanie DOBRYCH MANIER, kształtujących kulturę osobistą i umiejętności zachowania się w każdej sytuacji.