Szanowni Państwo

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty (w tym Placówki Centrum Hajdasz) zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych jak również zajęć dodatkowych. Decyzja ta wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. To działanie profilaktyczne ma zapobiec przede wszystkim zachorowalności osób starszych, które są szczególnie narażone. To ważne, byśmy mogli ochronić naszych dziadków i seniorów z naszych rodzin.

Jednocześnie podpisujemy się pod apelem wielu osób i instytucji z prośbą o zachowanie spokoju i nie wzbudzanie paniki. Planujemy normalnie funkcjonować, przygotowywać przedsięwzięcia i wydarzenia naszego CENRTUM HAJDASZ jak również wszystkie turnusy letnie HAJDASZTRAVEL tak jak każdego roku.

W trakcie rozwoju sytuacji będziemy kontaktowali się z Państwem drogą telefoniczną i e-mailową, a dzieci zapraszamy do uczęszczania na zajęcia Centrum Hajdasz ONLINE.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Regulamin zajęć online