Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2022/2023. Ten rok będzie bardzo wyjątkowy, gdyż przygotowaliśmy dla naszych tancerzy naprawdę wiele niespodzianek. Albumy, medale, dyplomy, wyjątkowe opaski i wiele więcej!

A to dopiero początek. Żeby nasze zajęcia dalej mogły być najlepszymi zajęciami tanecznymi dla dzeci w Polsce zadbaliśmy o to by nasi tancerze poznali unikatowe układy oraz najlepsze style taneczne: Hip Hop, Disco, Samba, Walc i wiele więcej!

Jak co roku nasze zajęcia organizujemy w większości szkół podstawowych w Polsce. Jeżeli szukacie Państwo zajęć dodatkowych dla swoich dzieci to nasze zajęcia taneczne dla dzieci to idealny wybór. Jeżeli chcecie się Państwo dowiedzieć kiedy, gdzie i o której rozpoczynamy zajęcia zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądź o wypełnienie formularza online.

(Dzięki wypełnieniu deklaracji online o terminie pierwszych zajęć poinformujemy Państwa sms-em.)

HAJDASZ - CENTRUM ROZWOJU MŁODEGO CZŁOWIEKA​

ZAJĘCIA TANECZNE ORGANIZOWANE PRZEZ NASZĄ NASZE CENTRUM REALIZOWANE SĄ ZGODNIE Z PROGRAMEM CREA DANCE 4 FRIENDS, KTÓRY DWUKROTNIE ZOSTAŁ OBJĘTY HONOROWYM PATRONATEM MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ W LATACH 2012 ORAZ 2015 ORAZ HONOROWYM PATRONATEM RZECZNIKA PRAW DZIECKA W ROKU 2007.

SOCIAL MEDIA​