Zajęcia taneczne dla dzieci w wieku przedszkolnym

Serdecznie zapraszamy na zajęcia taneczne z Hajdasz – Centrum Rozwoju Młodego Człowieka.

Na zajęciach dla dzieci w wieku przedszkolnym realizowany jest program Crea Dance Fit, który skierowany jest do wszystkich dzieci! Składa się on z kilku rocznych etapów, dostosowanych do fazy rozwojowej i wieku dziecka. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 minut.

To właśnie bezpieczeństwo jest dla rodziców i dla nas najważniejsze. Dlatego tak ważne jest by oddać dziecko w doświadczone ręce, a nasza kadra to ludzie z pasją, profesjonaliści, którzy od lat pracują z dziećmi. Jeśli chodzi o nasze Centrum to jest to miejsce dla każdego kto kocha pracę z dziećmi!

By dopełnić wartość zajęć mamy przyjemność poinformować iż nasz program Crea Dance Fit został dwukrotnie objęty Honorowym Patronatem Ministra Edukacji Narodowej (w latach 2012 oraz 2015) oraz Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Dziecka w roku 2007.

Podopieczni Centrum Hajdasz poprzez uczestnictwo w przygotowanych zajęciach kształtują sprawność motoryczną i koordynację ruchową, prawidłową postawę, wyrabiając zarazem umiejętność kulturalnej zabawy. Jednocześnie Naszą misją jest również ukształtowanie w dziecku umiejętności zachowania w różnych sytuacjach życiowych, a także prawidłowej relacji w stosunku do rówieśników, życzliwości, bezinteresownej pomocy.

Nasze Centrum funkcjonuje w oparciu o myśl, iż każde dziecko jest piękne, mądre, uzdolnione na swój jedyny, niepowtarzalny sposób. Poprzez nasze działania, które pozwalają każdemu dziecku czerpać radość z tańca, rozwijamy ich talenty, nawet te najbardziej ukryte. Dzieci czerpiąc satysfakcję ze swej pracy rozwijają jednocześnie swoje talenty muzyczne, taneczne, wokalne. W tych wszystkich działaniach Hajdasz - Centrum Rozwoju Młodego Człowieka stanowi doskonałe i harmonijne uzupełnienie nauczania szkolnego.

HAJDASZ - CENTRUM ROZWOJU MŁODEGO CZŁOWIEKA​

ZAJĘCIA TANECZNE ORGANIZOWANE PRZEZ NASZĄ NASZE CENTRUM REALIZOWANE SĄ ZGODNIE Z PROGRAMEM CREA DANCE 4 FRIENDS, KTÓRY DWUKROTNIE ZOSTAŁ OBJĘTY HONOROWYM PATRONATEM MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ W LATACH 2012 ORAZ 2015 ORAZ HONOROWYM PATRONATEM RZECZNIKA PRAW DZIECKA W ROKU 2007.

SOCIAL MEDIA​