Iza_i_Jacek

CENTRUM HAJDASZ

ZATAŃCZ Z KLASĄ I BĄDŹ FIT

HAJDASZ - CENTRUM ROZWOJU MŁODEGO CZŁOWIEKA

Założycielami Centrum Hajdasz są Iza i Jacek – utytułowana zawodowa para mistrzowska w tańcu towarzyskim. Placówka dla dzieci i młodzieży Hajdasz powstała w oparciu o oryginalny pomysł, którym jest połączenie zajęć tanecznych i ruchowych z nauką dobrych manier, tak ważnych w życiu społecznym i zawodowym.

DANCE 4FRIENDS 100%
DOŚWIADCZENIE 100%
NAUKA POPRZEZ TANIEC I ZABAWĘ 100%
BEZPIECZEŃSTWO 100%

IZABELA I JACEK TO:

Dyplomowani Absolwenci Szkoły Tańca Królestwa Brytyjskiego

Centrum Hajdasz powstało w oparciu o oryginalny pomysł, którym jest połączenie zajęć tanecznych i ruchowych z nauką dobrych manier, tak ważnych w życiu społecznym i zawodowym.

I v-ce Mistrzowie Polski Zawodowych Par Tanecznych

Naszym głównym założeniem jest wyrównywanie szans, dlatego też na nasze zajęcia zapraszamy dzieci bez względu na predyspozycje czy umiejętności. U nas każde dziecko może poczuć się wyróżnione, ponieważ wszystkie bez wyjątku zdobywają dyplomy, medale i nagrody.

9. para Mistrzostw Świata ’98

Iza i Jacek każdego dnia przekazują swoją pasję do tańca podopiecznym szkoły. Stworzyli oni miejsce, w którym każdy bez względu na wiek oraz posiadany talent, może w przyjaznej atmosferze uczyć się i trenować pod okiem profesjonalistów.

Zawodowi nauczyciele i trenerzy tańca sportowego

Na naszych zajęciach tanecznych uczymy naszych uczniów czegoś więcej! W naszym Centrum podczas zajęć uczymy: wartości i szacunku; koncentracji; dążenia do celu; działać w zespole; zdrowych nawyków; obowiązkowości. Rozwijamy także kreatywność, dodajemy odwagi oraz pomagamy w walce z otyłością.

Profesjonaliści przykładający wagę do każdego nawet najmniejszego aspektu

Nasza Kadra składa się z ludzi posiadających odpowiednie kwalifikacje, pozytywnie nastawionych do życia, odpowiedzialnych i lubiących pracę z dziećmi. Tylko współpraca ze specjalistami może zaowocować czymś wielkim!

Autorzy programu Dance 4Friends

Program realizowany jest w szkołach podstawowych oraz oddziałach przedszkolnych podczas roku szkolnego. Skierowany jest do wszystkich dzieci w wieku od 4 do 14 lat. Składa się z kilku rocznych etapów, dostosowanych do fazy rozwojowej i wieku dziecka. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 minut. Program został dwukrotnie objęta Honorowym Patronatem Ministra Edukacji Narodowej (w latach 2012 oraz 2015) oraz Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Dziecka w roku 2007.

NASZE MARKI

HAJDASZ - CENTRUM ROZWOJU MŁODEGO CZŁOWIEKA​

ZAJĘCIA TANECZNE ORGANIZOWANE PRZEZ NASZĄ NASZE CENTRUM REALIZOWANE SĄ ZGODNIE Z PROGRAMEM DANCE 4 FRIENDS, KTÓRY DWUKROTNIE ZOSTAŁ OBJĘTY HONOROWYM PATRONATEM MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ W LATACH 2012 ORAZ 2015 ORAZ HONOROWYM PATRONATEM RZECZNIKA PRAW DZIECKA W ROKU 2007.

SOCIAL MEDIA​