Rozdanie medali oraz pokaz finałowy 26 czerwca

Wielkimi krokami zbliżamy się do odcinka finałowego, który odbędzie się 26 czerwca to będzie pokaz taneczny państwa dzieci, na którym również będą oficjalnie wręczane przez Państwa medale. W nadchodzących dniach otrzymacie Państwo wiadomość SMS w której przekażemy informacje dotyczącą, kiedy gdzie oraz o której będzie możliwy odbiór uprawnionego medalu dla swojego dziecka.

ZWYCIĘZCY KONKURSU! – NAJLEPSZA SZKÓŁKA DLA DZIECI!

ZWYCIĘZCY KONKURSU!

Już dzisiaj przekazujemy Państwu listę zwycięzców konkursu.
Przypominamy iż uczestnikiem konkursu są rodzice, którzy wypełnił w roku szkolnym 2019/2020 formularz zgłoszeniowy ON- LINE na stronie internetowej www.hajdasz.pl

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za uczestnictwo w najlepszych zajęciach edukacyjnych w Polsce. Cieszymy się, że razem uczestniczymy w programie, który został doceniony nie tylko przez rodziców i opiekunów ale przede wszystkim przez instytucje państwowe!

Program realizowany jest w szkołach podstawowych oraz oddziałach przedszkolnych podczas roku szkolnego. Skierowany jest do wszystkich dzieci w wieku od 4 do 14 lat. Składa się z kilku rocznych etapów, dostosowanych do fazy rozwojowej i wieku dziecka. Program Crea Dance Fit został dwukrotnie objęty Honorowym Patronatem Ministra Edukacji Narodowej (w latach 2012 oraz 2015) oraz Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Dziecka w roku 2007.

Jeszcze raz dziękujemy i niżej przesyłamy listę zwycięzców konkursu.
Z każdym wygranym dodatkowo skontaktujemy się osobiście.

TABLET
1.ADAM- SP8 OLEŚNICA
2.STANISŁAW- KOBYLNICA
3.DARIA- SP1 ŁOWICZ
KOSZULKI
1.Jan -SP 14 Lubin
2.Julia – SP 25 Wrocław
3.Hanna – SP 3 Trzebnica
4.Zuzanna – SP Jordanów Śląski
5.Bruno – SP 2 Trzebnica
6.Valeriia – Sp 2 Łódź
7.Amelia – sp 46 Częstochowa
8.Julia – Sp Wieleń
9.Marcelina – Czarnków Sp 1
10.Patryk – SP Stypułów
11.Jaśmina – SP Szczodrzykowo
12.Kornelia – SP1 Konin
13.Aleksandra – SP64 Poznań
14.Lena – SP1 Kórnik
15.Nikola – PSP2 Świebodzin
16.Michał – Stobno Siódme
17.Oliwia- Sp3 Nowy Tomyśl
18.Laura – Paczkowo
19.Natasza – SP11 Poznań
20.Julia – Cigacice
FROTKI
1.Hanna – SP 3 Strzelin
2.Filip – SP Lutynia
3.Klementyna – SP Miękinia
4.Dorota – SP 36 Wrocław
5.Hanna – SP Pęgów
6.Lilianna – SP 84 Wrocław
7.Anna – SP 16 Legnica
8.Maja – SP Dobrzeń Wielki
9.Sara – SP 2 Opole
10.Hanna – SP 51 Wrocław
11.Samuel – SP 25 Wrocław
12.Zofia – SP Żórawina
13.Barbara – SP 39 Wrocław
14.Antoni – sp 36 Częstochowa
15.Antonina – Sp 35 Łódź
16.Filip – Sp 1 Tuszyn
17.Sandra – Sp Wartkowice
18.Anna – Wiśniowa Góra
19.Paulina – Sp 1 Rzepin
20.Wiktoria – Sp 2 Trzcianka
21.Magdalena – Sp 5 Piła
22.Julia – Sp 1 Dębno
23.Aleksandra – sp 20 Gorzów
24.Hanna – SP78 Poznań
25.Malwina – Pniewy
26.Maja – SP2 Nowy Tomyśl
27.Alicja – SP1 Murowana Goślina
28.Antonina – SP Lądek
29.Bartosz – SSP6 Września
30.Nikola – SP9 Gniezno
31.Julia – Ołobok
32.Zuzanna – SP Suchy Las
33.Marcin – Racot
34.Maja – SP7 Leszno
35.Matylda – SP17 Poznań
36.Fabian – Sp3 Gubin
37.Amelia – SP2 Tarnowo Podgórne
38.Daria – SP1 Turek
39.Michalina – SP Bytom Odrzański
40.Marcel – Janków Pierwszy
41.Laura – ZSA Środa Wlkp.
42.Filip – Blizanów
43.Olivier- Świdnica-Lubuskie
44.Urszula – Sp53 Poznań
45.Basia – SP 5 Żagań
46.Jakub – Świętno
47.Jan – Komorniki
48.Martyna – Pakosław
49.Agata – Chomęcice
50.Natasza – SSP2 Poznań

 

Mikołajowa promocja na zimowiska dla dzieci i młodzieży

HO! HO! HO!

Tylko dzisiaj wyjątkowa promocja na zimowiska dla dzieci!
Od 5 do 15% na wszystkie tematy autorskich tematów!

Szkoła Magii, Mroźna Krain, Super Hero i wiele więcej.
Tylko z nami najlepsze obozy dla dzieci i młodzieży!

Nie czekaj i skorzystaj z promocji już dziś!

#dla wszystkich dzieci

 

Zimowiska dla dzieci i młodzieży

W tym roku przygotowaliśmy wyjątkowy temat zimowisk dla dzieci.

Szkoła Magii to najpopularniejszy obóz tego roku.
W związku z dużą popularnością powiększamy dla Państwa ilość miejsc!

Nie czekaj i wybierz najlepsze zimowiska dla dzieci razem z Hajdasz Centrum Rozwoju Młodego Człowieka.