HAJDASZ I TANECZNĄ FRAJDĘ MASZ

Serdecznie zapraszamy na zajęcia taneczne z Hajdasz – Centrum Rozwoju Młodego Człowieka.

Na zajęciach tanecznych dla dzieci w wieku przedszkolnym realizowany jest program Dance Fit, który skierowany jest do wszystkich dzieci! Składa się on z kilku rocznych etapów, dostosowanych do fazy rozwojowej i wieku dziecka. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 minut.

Podopieczni Centrum Hajdasz poprzez uczestnictwo w przygotowanych zajęciach tanecznych kształtują sprawność motoryczną i koordynację ruchową, prawidłową postawę, wyrabiając zarazem umiejętność kulturalnej zabawy. Jednocześnie Naszą misją jest również ukształtowanie w dziecku umiejętności zachowania w różnych sytuacjach życiowych, a także prawidłowej relacji w stosunku do rówieśników, życzliwości, bezinteresownej pomocy.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Nasze Centrum funkcjonuje w oparciu o myśl, iż każde dziecko jest piękne, mądre, uzdolnione na swój jedyny, niepowtarzalny sposób. Poprzez nasze działania, które pozwalają każdemu dziecku czerpać radość z tańca, rozwijamy ich talenty, nawet te najbardziej ukryte. Dzieci czerpiąc satysfakcję ze swej pracy rozwijają jednocześnie swoje talenty muzyczne, taneczne, wokalne. W tych wszystkich działaniach Hajdasz – Centrum Rozwoju Młodego Człowieka stanowi doskonałe i harmonijne uzupełnienie nauczania szkolnego.

To właśnie bezpieczeństwo jest dla rodziców i dla nas najważniejsze. Dlatego tak ważne jest by oddać dziecko w doświadczone ręce, a nasza kadra to ludzie z pasją, profesjonaliści, którzy od lat pracują z dziećmi. Jeśli chodzi o nasze Centrum to jest to miejsce dla każdego kto kocha pracę z dziećmi! 

By dopełnić wartość zajęć mamy przyjemność poinformować iż nasz program został dwukrotnie objęty Honorowym Patronatem Ministra Edukacji Narodowej (w latach 2012 oraz 2015) oraz Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Dziecka w roku 2007. 

SPRAWDŹ NAS

Obejrzyj film i sprawdź jak bawimy się na naszych zajęciach.

Odtwórz wideo

HAJDASZ - CENTRUM ROZWOJU MŁODEGO CZŁOWIEKA​

ZAJĘCIA TANECZNE ORGANIZOWANE PRZEZ NASZĄ NASZE CENTRUM REALIZOWANE SĄ ZGODNIE Z PROGRAMEM DANCE 4 FRIENDS, KTÓRY DWUKROTNIE ZOSTAŁ OBJĘTY HONOROWYM PATRONATEM MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ W LATACH 2012 ORAZ 2015 ORAZ HONOROWYM PATRONATEM RZECZNIKA PRAW DZIECKA W ROKU 2007.

SOCIAL MEDIA​