Serdecznie zapraszamy na zajęcia taneczne z Hajdasz – Centrum Rozwoju Młodego Człowieka.

Na zajęciach dla dzieci w wieku szkolnym realizowany jest program Dance 4 Friends, który skierowany jest do wszystkich dzieci! Składa się on z kilku rocznych etapów, dostosowanych do fazy rozwojowej i wieku dziecka. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 minut.

To właśnie bezpieczeństwo jest dla rodziców i dla nas najważniejsze. Dlatego tak ważne jest by oddać dziecko w doświadczone ręce, a nasza kadra to ludzie z pasją, profesjonaliści, którzy od lat pracują z dziećmi.

Podopieczni Centrum Hajdasz poprzez uczestnictwo w przygotowanych zajęciach kształtują sprawność motoryczną i koordynację ruchową, prawidłową postawę, wyrabiając zarazem umiejętność kulturalnej zabawy. Jednocześnie naszą misją jest również ukształtowanie w dziecku umiejętności zachowania w różnych sytuacjach życiowych, a także prawidłowej relacji w stosunku do rówieśników, życzliwości, bezinteresownej pomocy.

Odtwórz wideo

Nasze Centrum funkcjonuje w oparciu o myśl, iż każde dziecko jest piękne, mądre, uzdolnione na swój jedyny, niepowtarzalny sposób. Poprzez nasze działania, które pozwalają każdemu dziecku czerpać radość z tańca, rozwijamy ich talenty, nawet te najbardziej ukryte. Dzieci czerpiąc satysfakcję ze swej pracy rozwijają jednocześnie swoje talenty muzyczne, taneczne, wokalne. W tych wszystkich działaniach Hajdasz – Centrum Rozwoju Młodego Człowieka stanowi doskonałe i harmonijne uzupełnienie nauczania szkolnego.

Z biegiem lat ulepszaliśmy nasz program co roku dodając do niego wartościowe elementy oraz atrakcje dla nowoczesnego pokolenia dzieci i młodzieży. Na przestrzeni lat możemy pochwalić się dwukrotnym honorowym patronatem ministra edukacji narodowej w latach 2012 oraz 2015 oraz honorowym patronatem rzecznika praw dziecka w roku 2007. Jednym ze skutków dopracowanego programu jest wzmożenie aktywności dzieci i młodzieży, a także tysiące uśmiechów, które dają ogromną energię i siłę do wspólnej pracy

Zajęcia taneczne organizowane przez nasze centrum realizowane są zgodnie z programem Dance 4 Friends.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

HAJDASZ - CENTRUM ROZWOJU MŁODEGO CZŁOWIEKA​

ZAJĘCIA TANECZNE ORGANIZOWANE PRZEZ NASZĄ NASZE CENTRUM REALIZOWANE SĄ ZGODNIE Z PROGRAMEM DANCE 4 FRIENDS, KTÓRY DWUKROTNIE ZOSTAŁ OBJĘTY HONOROWYM PATRONATEM MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ W LATACH 2012 ORAZ 2015 ORAZ HONOROWYM PATRONATEM RZECZNIKA PRAW DZIECKA W ROKU 2007.

SOCIAL MEDIA​