Kadra 2023 - o nas

CENTRUM HAJDASZ

ZATAŃCZ Z KLASĄ I BĄDŹ FIT

HAJDASZ - CENTRUM ROZWOJU MŁODEGO CZŁOWIEKA

ma na celu poprawę aktywności fizycznej, koordynacji ruchowej, korekcję wad postawy, naukę współistnienia w grupie, ale przede wszystkim poznanie zasad dobrych manier i zabawę poprzez naukę tańca. Prowadząc zajęcia taneczne z dziećmi chcemy , nie tylko rozbudować w nich zamiłowanie do tańca, ruchu oraz zdrowego tylu życia, ale również pragniemy rozwijać poczcie koleżeństwa i kształtować pozytywne cechy charakteru. W czasach, gdy dzieci spędzają wiele godzin przed ekranami aktywność fizyczna jest nie do przecenienia. Szczególnie taka, która jest przy okazji dobrą zabawą. 

TANIEC TANIEC TANIEC 100%
DOŚWIADCZENIE 100%
NAUKA POPRZEZ TANIEC I ZABAWĘ 100%
BEZPIECZEŃSTWO 100%
Odtwórz wideo

25 lata doświadczenia

Centrum Hajdasz powstało w oparciu o oryginalny pomysł, którym jest połączenie zajęć tanecznych i ruchowych z nauką dobrych manier, tak ważnych w życiu społecznym i zawodowym.

Dla wszystkich dzieci

Naszym głównym założeniem jest wyrównywanie szans, dlatego też na nasze zajęcia zapraszamy dzieci bez względu na predyspozycje czy umiejętności. U nas każde dziecko może poczuć się wyróżnione, ponieważ wszystkie bez wyjątku zdobywają dyplomy, medale i nagrody.

Najwyższe bezpieczeństwo

To właśnie bezpieczeństwo jest dla rodziców i dla nas najważniejsze. Dlatego tak ważne jest by oddać dziecko w doświadczone ręce. Nasza kadra to ludzie z wykształceniem oraz od lat pracujący z dziećmi. U nas nie ma miejsca na przypadkowe osoby.

Uczymy dobrych manier

Na naszych zajęciach tanecznych uczymy naszych uczniów czegoś więcej! W naszym Centrum podczas zajęć uczymy: wartości i szacunku; koncentracji; dążenia do celu; działać w zespole; zdrowych nawyków; obowiązkowości. Rozwijamy także kreatywność, dodajemy odwagi oraz pomagamy w walce z otyłością.

Doświadczona Kadra

Nasza Kadra składa się z ludzi posiadających odpowiednie kwalifikacje, pozytywnie nastawionych do życia, odpowiedzialnych i lubiących pracę z dziećmi. Tylko współpraca ze specjalistami może zaowocować czymś wielkim!

Program Dance 4Friends

Zajęcia taneczne organizowane przez nasze Centrum, realizowane są zgodnie z programem Dance 4Friends, który dwukrotnie został objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej w latach 2012, 2015 oraz honorowym patronatem rzecznika praw dziecka w roku 2007.

Poznaj 10 powodów dlaczego warto być z nami!

TANIEC TANIEC TANIEC!

REDUKUJEMY WADY POSTAWY

DODAJEMY PEWNOŚCI SIEBIE

UCZYMY DZIAŁAĆ W ZESPOLE

POPRAWIAMY PAMIEĆ

UCZYMY KONCENTRACJI

UCZYMY WARTOŚCI I SZACUNKU

REDUKUJEMY STRES

POMAGAMY WALCZYĆ Z OTYŁOŚCIĄ

UCZYMY DĄŻENIA DO CELU

MEDIA O NAS

CERTYFIKATY I PODZIĘKOWANIA

CERTYKIKATY I PODZIĘKOWANIA

Wysokie standardy jakości, bezpieczeństwa oraz nauczania, mające swe źródło w naszej Polityce Jakości nagradzane są w formie certyfikatów, wyróżnień oraz dyplomów. A ponieważ każdy certyfikat zapewnia klientom dodatkowy poziom bezpieczeństwa nie poprzestajemy na ich kolekcjonowaniu. Poniżej znajdziecie Państwo seteki dyplomów oraz certyfikatów potwierdzających nasze umiejętności, wysoką jakość oraz doświadczenie naszej kadry.

TYSIĄCE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Poznaj prawdziwe opinie rodziców i dzieci
Wioletta Kowalczyk
Wioletta Kowalczyk
2023-03-09
Rewelacja!!! Moje wnuki uczęszczają na zajęcia i są mega zadowolone. Nie mogą się doczekać zajęć. Dzięki tym zajęciom nauczyły się oprócz układów tanecznych między innymi jak pomóc słabszym i współpracy w grupie.
Hananas pineapple
Hananas pineapple
2023-03-09
Moje dziecko kolejny rok uczestniczy w zajęciach. Zawsze wraca zadowolone i uśmiechnięte. 😁Mimo tego, że nie należy to " tanecznych " dzieci 😅 czuje się docenione za swoje starania. Takie podejście w " szkołach tańca" to rzadkość. Dlatego będziemy kontynuować naukę i polecać szkołę Hajdasz dalej. 🤩
Ewelina Wieczorek
Ewelina Wieczorek
2023-03-09
Serdecznie polecam tą szkołę tańca! Bardzo wykształcony personel z niesamowitym podejściem do dzieci! Pani Karolina jest najbardziej profesjonalną osobą jaką znam,można do niej zadzwonić z każdą wątpliwością,wszystko pięknie wyjaśnia. Jest miła,sympatyczna oraz rzeczowa. Moja córka uczęszcza na zajęcia 4 rok ♥️
Bomblowicz Bombel
Bomblowicz Bombel
2022-09-27
Serdecznie polecam. :)
Anna Sędziak
Anna Sędziak
2022-09-26
Adrianna Wojdanowicz
Adrianna Wojdanowicz
2022-09-26

HAJDASZ - CENTRUM ROZWOJU MŁODEGO CZŁOWIEKA​

ZAJĘCIA TANECZNE ORGANIZOWANE PRZEZ NASZĄ NASZE CENTRUM REALIZOWANE SĄ ZGODNIE Z PROGRAMEM DANCE 4 FRIENDS, KTÓRY DWUKROTNIE ZOSTAŁ OBJĘTY HONOROWYM PATRONATEM MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ W LATACH 2012 ORAZ 2015 ORAZ HONOROWYM PATRONATEM RZECZNIKA PRAW DZIECKA W ROKU 2007.

SOCIAL MEDIA​