KONTAKT

faq

MASZ PYTANIA?

ZNAJDŹ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

– ONLINE, POPRZEZ WYPEŁNIENIE DEKLARACJI WSTĘPNEJ NA STRONIE INTERNETOWEJ WWW.HAJDASZ.PL
WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ ONLINE BIERZECIE PAŃSTWO W LOSOWANIU SUPER NAGRÓD!
DZIĘKI WYPEŁNIENIU FORMULARZA ONLINE OTRZYMACIE PAŃSTWO WIADOMOŚĆ SMS O TERMINIE PIERWSZYCH ZAJĘĆ.

kliknij by przejść do formularza

– LUB POPRZEZ WYPEŁNIENIE DEKLARACJI WSTĘPNEJ, KTÓRĄ DZIECI OTRZYMAJĄ OD NAS NA POKAZIE W SZKOLE. PO WYPEŁNIENIU FORMULARZA NALEŻY GO DOSTARCZYĆ NA PIERWSZE ZAJĘCIA

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA DEKLARACJI ONLINE, W TAKIEJ SYTUACJI NIE MA POTRZEBY KIEROWANIA WERSJI PAPIEROWEJ DO NAUCZYCIELA PROWADZĄCEGO. JEŻELI MACIE PAŃSTWO JAKIEKOLWIEK PROBLEMY Z WYPEŁNIENIEM DEKLARACJI ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO POD NR 513 091 910 CHĘTNIE POMOŻEMY!

OCZYWIŚCIE! W PRZYPADKU RODZEŃSTWA ZNIŻKA WYNOSI 10 ZŁ NA CZESNE NA KAŻDE DZIECKO” TRZECIE DZIECKO Z RODZEŃSTWA UCZĘSZCZA BEZPŁATNIE!

PIERWSZE ZAJĘCIA NIE SĄ ZOBOWIĄZUJĄCE. NA PIERWSZE ZAJĘCIA TANECZNE MOŻNA PRZYJŚĆ I ZOBACZYĆ JAK ONE WYGLĄDAJĄ I ZDECYDOWAĆ, CZY DZIECKO CHCE NA NIE UCZĘSZCZAĆ.

TAK, DZIECKO MOŻE DOŁĄCZYĆ DO GRUPY W TRAKCIE SEMESTRU, JEDNAK NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO KOŃCA MARCA.

NATURALNIE, NA ŻYCZENIE KLIENTÓW WYSTAWIAMY FAKTURĘ ZA NASZE ZAJĘCIA TANECZNE DLA DZIECI.

LICZBA ZAJĘĆ UZALEŻNIONA JEST OD TERMINU ROZPOCZĘCIA ZAJĘĆ I ZAWSZE OKREŚLONA JEST W UMOWIE-ZGŁOSZENIU. JEŻELI POTRZEBUJECIE PAŃSTWO SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI ZAPRASZAMY DO KONTAKTU E-MAIL, POPRZEZ FORMULARZ LUB TELEFONCZNIE.

DEKLARACJA WSTĘPNA JEST NIEZOBOWIĄZUJĄCA, LECZ ZAWSZE STARAMY SIĘ USTALIĆ TERMIN ZAJĘĆ JAK NAJBARDZIEJ DOGODNY. JEŻELI JEDNAK TERMIN ZAJĘĆ W DANEJ GRUPIE NIE BĘDZIE ODPOWIADAŁ POSTARAMY SIĘ WSKAZAĆ INNĄ GRUPĘ, O ILE BĘDZIE TO MOŻLIWE.

SPORTOWY, WYGODNY, NIEKRĘPUJĄCY RUCHÓW DZIECKA ORAZ OBUWIE NA ZMIANĘ. 

OPŁATA CZŁONKOWSKA JEST TO JEDNORAZOWA OPŁATA NA DANY ROK SZKOLNY, Z KTÓREJ FINANSOWE SĄ WSZYSTKIE NAGRODY I MEDALE, KTÓRE DZIECKO OTRZYMUJE NA ZAJĘCIACH W CIĄGU DANEGO ROKU SZKOLNEGO.

OPŁATA ZA CAŁOROCZNY CYKL ZAJĘĆ JEST PODZIELONA NA MIESIĘCZNE RATY. ZAJĘĆ W CIĄGU ROKU SZKOLNEGO ODBYWA SIĘ TYLE, ILE JEST OKREŚLONE W UMOWIE.

TAK. MOŻNA ZREZYGNOWAĆ Z ZAJĘĆ. OBOWIĄZUJE MIESIĘCZNY OKRES WYPOWIEDZENIA UMOWY – ZGŁOSZENIA W FORMIE PISEMNEJ (E-MAIL, LIST).

HAJDASZ - CENTRUM ROZWOJU MŁODEGO CZŁOWIEKA​

ZAJĘCIA TANECZNE ORGANIZOWANE PRZEZ NASZE CENTRUM REALIZOWANE SĄ ZGODNIE Z PROGRAMEM DANCE 4 FRIENDS. Z BIEGIEM LAT ULEPSZALIŚMY NASZ PROGRAM CO ROKU DODAJĄC DO NIEGO WARTOŚCIOWE ELEMENTY ORAZ ATRAKCJE DLA NOWOCZESNEGO POKOLENIA DZIECI I MŁODZIEŻY. NA PRZESTRZENI LAT MOŻEMY POCHWALIĆ SIĘ DWUKROTNYM HONOROWYM PATRONATEM MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ W LATACH 2012 ORAZ 2015 ORAZ HONOROWYM PATRONATEM RZECZNIKA PRAW DZIECKA W ROKU 2007. JEDNYM ZE SKUTKÓW DOPRACOWANEGO PROGRAMU JEST WZMOŻENIE AKTYWNOŚCI DZIECI I MŁODZIEŻY, A TAKŻE TYSIĄCE UŚMIECHÓW, KTÓRE DAJĄ OGROMNĄ ENERGIĘ I SIŁĘ DO WSPÓLNEJ PRACY.

SOCIAL MEDIA​