KONTAKT

faq

MASZ PYTANIA?

ZNAJDŹ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

– ONLINE, POPRZEZ WYPEŁNIENIE DEKLARACJI WSTĘPNEJ NA STRONIE INTERNETOWEJ WWW.HAJDASZ.PL
WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ ONLINE BIERZECIE PAŃSTWO W LOSOWANIU SUPER NAGRÓD!
DZIĘKI WYPEŁNIENIU FORMULARZA ONLINE OTRZYMACIE PAŃSTWO WIADOMOŚĆ SMS O TERMINIE PIERWSZYCH ZAJĘĆ.

kliknij by przejść do formularza

– LUB POPRZEZ WYPEŁNIENIE DEKLARACJI WSTĘPNEJ, KTÓRĄ DZIECI OTRZYMAJĄ OD NAS NA POKAZIE W SZKOLE. PO WYPEŁNIENIU FORMULARZA NALEŻY GO DOSTARCZYĆ NA PIERWSZE ZAJĘCIA

DZIECI DEKLARACJĘ WSTĘPNĄ (W FORMIE PAPIEROWEJ) NA PIERWSZYCH ZAJĘCIACH.

OCZYWIŚCIE! CO WIĘCEJ 3-CIE DZIECKO Z RODZEŃSTWA PRZYCHODZI NA NASZE ZAJĘCIA TANECZNE GRATIS. RABATY NA DRUGIE DZIECKO UZALEŻNIONE SĄ OD MIEJSCA PROWADZONYCH ZAJĘĆ. W TYM CELU ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO BĄDŹ E-MAILOWEGO.

PIERWSZE ZAJĘCIA NIE SĄ ZOBOWIĄZUJĄCE. NA PIERWSZE ZAJĘCIA TANECZNE MOŻNA PRZYJŚĆ I ZOBACZYĆ JAK ONE WYGLĄDAJĄ I ZDECYDOWAĆ, CZY DZIECKO CHCE NA NIE UCZĘSZCZAĆ.

TAK, DZIECKO MOŻE DOŁĄCZYĆ DO GRUPY W TRAKCIE SEMESTRU, JEDNAK NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO KOŃCA MARCA.

NATURALNIE, NA ŻYCZENIE KLIENTÓW WYSTAWIAMY FAKTURĘ ZA NASZE ZAJĘCIA TANECZNE DLA DZIECI.

LICZBA ZAJĘĆ UZALEŻNIONA JEST OD TERMINU ROZPOCZĘCIA ZAJĘĆ I ZAWSZE OKREŚLONA JEST W UMOWIE-ZGŁOSZENIU.

DEKLARACJA WSTĘPNA JEST NIEZOBOWIĄZUJĄCA, LECZ ZAWSZE STARAMY SIĘ USTALIĆ TERMIN ZAJĘĆ JAK NAJBARDZIEJ DOGODNY. JEŻELI JEDNAK TERMIN ZAJĘĆ W DANEJ GRUPIE NIE BĘDZIE ODPOWIADAŁ POSTARAMY SIĘ WSKAZAĆ INNĄ GRUPĘ, O ILE BĘDZIE TO MOŻLIWE.

SPORTOWY, WYGODNY, NIEKRĘPUJĄCY RUCHÓW DZIECKA ORAZ OBUWIE NA ZMIANĘ. 

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA PRZYGOTOWALIŚMY SKLEPIK HAJDASZ, W KTÓRYM W ŁATWO I SZYBKO MOŻNA ZAMÓWIĆ KOSZULKĘ, CZAPKĘ ORAZ INNE GADŻETY. ZAPRASZAMY NA STRONĘ: 

Sklepik

OPŁATA CZŁONKOWSKA JEST TO JEDNORAZOWA OPŁATA NA DANY ROK SZKOLNY, Z KTÓREJ FINANSOWE SĄ WSZYSTKIE NAGRODY I MEDALE, KTÓRE DZIECKO OTRZYMUJE NA ZAJĘCIACH W CIĄGU DANEGO ROKU SZKOLNEGO.

OPŁATA ZA CAŁOROCZNY CYKL ZAJĘĆ JEST PODZIELONA NA MIESIĘCZNE RATY. ZAJĘĆ W CIĄGU ROKU SZKOLNEGO ODBYWA SIĘ TYLE, ILE JEST OKREŚLONE W UMOWIE.

TAK. MOŻNA ZREZYGNOWAĆ Z ZAJĘĆ. OBOWIĄZUJE MIESIĘCZNY OKRES WYPOWIEDZENIA UMOWY – ZGŁOSZENIA W FORMIE PISEMNEJ (E-MAIL, LIST).

HAJDASZ - CENTRUM ROZWOJU MŁODEGO CZŁOWIEKA​

ZAJĘCIA TANECZNE ORGANIZOWANE PRZEZ NASZĄ NASZE CENTRUM REALIZOWANE SĄ ZGODNIE Z PROGRAMEM CREA DANCE 4 FRIENDS, KTÓRY DWUKROTNIE ZOSTAŁ OBJĘTY HONOROWYM PATRONATEM MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ W LATACH 2012 ORAZ 2015 ORAZ HONOROWYM PATRONATEM RZECZNIKA PRAW DZIECKA W ROKU 2007.

SOCIAL MEDIA​