Szanowne Panie,

Bardzo dziękuję za umożliwienie mojej córce Julii spędzenie wakacji na wspaniałym obozie tanecznym organizowanym przez Centrum Hajdasz w Hotelu Szablewski.

Ze względu konieczność przestrzegania restrykcyjnej diety bezglutenowej przez moją córkę, bardzo obawiam się kolonijnych wyjazdów, jednakże zarówno organizator kolonii Hajdasz, jak i Hotel Szablewski przekonały mnie poważnym potraktowaniem tematu. Wszystko zostało zorganizowane bardzo profesjonalnie.

Lepszego miejsca, w którym zlokalizowano kolonie – Hotel Szablewski Dymaczewo – nie można było sobie wyobrazić. Nienaganne warunki hotelowe, wspaniała okolica, plaża, jezioro, las, konie i wiele innych atrakcji wraz z organizacją, są naprawdę godne polecenia.

Dzieci miały zorganizowany czas przez wychowawców Hajdasz od rana do wieczora, cała kadra otaczała dzieci troskliwą opieką oraz zwracała szczególną uwagę na dietetyczne posiłki mojej córki –  za co serdecznie dziękuję.

Mam nadzieję, że w przyszłym roku również będziecie Państwo organizować kolonie w tym przepięknym miejscu, na które już z góry się zapisujemy ?

Specjalne podziękowania za codzienne relacje z poczynań naszych pociech!

Serdecznie pozdrawiam,
Ilona Raben