ZWYCIĘZCY KONKURSU! – NAJLEPSZA SZKÓŁKA DLA DZIECI!

ZWYCIĘZCY KONKURSU!

Już dzisiaj przekazujemy Państwu listę zwycięzców konkursu.
Przypominamy iż uczestnikiem konkursu są rodzice, którzy wypełnił w roku szkolnym 2019/2020 formularz zgłoszeniowy ON- LINE na stronie internetowej www.hajdasz.pl

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za uczestnictwo w najlepszych zajęciach edukacyjnych w Polsce. Cieszymy się, że razem uczestniczymy w programie, który został doceniony nie tylko przez rodziców i opiekunów ale przede wszystkim przez instytucje państwowe!

Program realizowany jest w szkołach podstawowych oraz oddziałach przedszkolnych podczas roku szkolnego. Skierowany jest do wszystkich dzieci w wieku od 4 do 14 lat. Składa się z kilku rocznych etapów, dostosowanych do fazy rozwojowej i wieku dziecka. Program Crea Dance Fit został dwukrotnie objęty Honorowym Patronatem Ministra Edukacji Narodowej (w latach 2012 oraz 2015) oraz Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Dziecka w roku 2007.

Jeszcze raz dziękujemy i niżej przesyłamy listę zwycięzców konkursu.
Z każdym wygranym dodatkowo skontaktujemy się osobiście.

TABLET
1. ADAM- SP8 OLEŚNICA
2. STANISŁAW- KOBYLNICA
3. DARIA- SP1 ŁOWICZ
KOSZULKI
1. Jan -SP 14 Lubin
2. Julia – SP 25 Wrocław
3. Hanna – SP 3 Trzebnica
4. Zuzanna – SP Jordanów Śląski
5. Bruno – SP 2 Trzebnica
6. Valeriia – Sp 2 Łódź
7. Amelia – sp 46 Częstochowa
8. Julia – Sp Wieleń
9. Marcelina – Czarnków Sp 1
10. Patryk – SP Stypułów
11. Jaśmina – SP Szczodrzykowo
12. Kornelia – SP1 Konin
13. Aleksandra – SP64 Poznań
14. Lena – SP1 Kórnik
15. Nikola – PSP2 Świebodzin
16. Michał – Stobno Siódme
17. Oliwia- Sp3 Nowy Tomyśl
18. Laura – Paczkowo
19. Natasza – SP11 Poznań
20. Julia – Cigacice
FROTKI
1. Hanna – SP 3 Strzelin
2. Filip – SP Lutynia
3. Klementyna – SP Miękinia
4. Dorota – SP 36 Wrocław
5. Hanna – SP Pęgów
6. Lilianna – SP 84 Wrocław
7. Anna – SP 16 Legnica
8. Maja – SP Dobrzeń Wielki
9. Sara – SP 2 Opole
10. Hanna – SP 51 Wrocław
11. Samuel – SP 25 Wrocław
12. Zofia – SP Żórawina
13. Barbara – SP 39 Wrocław
14. Antoni – sp 36 Częstochowa
15. Antonina – Sp 35 Łódź
16. Filip – Sp 1 Tuszyn
17. Sandra – Sp Wartkowice
18. Anna – Wiśniowa Góra
19. Paulina – Sp 1 Rzepin
20. Wiktoria – Sp 2 Trzcianka
21. Magdalena – Sp 5 Piła
22. Julia – Sp 1 Dębno
23. Aleksandra – sp 20 Gorzów
24. Hanna – SP78 Poznań
25. Malwina – Pniewy
26. Maja – SP2 Nowy Tomyśl
27. Alicja – SP1 Murowana Goślina
28. Antonina – SP Lądek
29. Bartosz – SSP6 Września
30. Nikola – SP9 Gniezno
31. Julia – Ołobok
32. Zuzanna – SP Suchy Las
33. Marcin – Racot
34. Maja – SP7 Leszno
35. Matylda – SP17 Poznań
36. Fabian – Sp3 Gubin
37. Amelia – SP2 Tarnowo Podgórne
38. Daria – SP1 Turek
39. Michalina – SP Bytom Odrzański
40. Marcel – Janków Pierwszy
41. Laura – ZSA Środa Wlkp.
42. Filip – Blizanów
43. Olivier- Świdnica-Lubuskie
44. Urszula – Sp53 Poznań
45. Basia – SP 5 Żagań
46. Jakub – Świętno
47. Jan – Komorniki
48. Martyna – Pakosław
49. Agata – Chomęcice
50. Natasza – SSP2 Poznań