ZAJĘCIA TANECZNE I POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI

Taniec to aktywność fizyczna, która może poprawić wizerunek ciała i poczucie własnej wartości. Zajęcia taneczne dla dzieci dają możliwość nawiązywania kontaktów towarzyskich, budowania pewności siebie i uczenia się nowych umiejętności.

Zajęcia taneczne to dobry sposób na budowanie sprawności fizycznej przez dzieci. Są także świetną okazją dla dzieci do nawiązania kontaktu z rówieśnikami. Na zajęcia taneczne mogą uczęszczać dzieci w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Oprócz poprawy zdrowia i samopoczucia dzieci uczą się nowych umiejętności na zajęciach tanecznych. Te umiejętności mogą pomóc im w innych zajęciach, takich jak sport czy teatr. Poza tym będą się dobrze bawić, budując pewność siebie!

PROGRAM DANCE 4 FRIENDS

Oprócz poprawy sprawności fizycznej, zajęcia taneczne pomagają dzieciom nawiązać kontakt z innymi członkami społeczności. Taniec to doskonały sposób na nawiązanie przyjaźni.

Instruktorzy tańca dostosowują zajęcia taneczne do wieku i doświadczenia uczniów. Program Dance 4 Friends został tak przemyślany by rozpocząć zajęcia delikatnie i stopniowo zwiększać intensywność, aż uczniowie osiągną swój szczytowy poziom umiejętności. Krótko mówiąc, zajęcia taneczne zapewniają dzieciom bezpieczną przestrzeń do rozwoju i uczenia się nowych rzeczy.

JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNIE ZAJĘCIA TANECZNE DLA DZIECI?

Jak już wielokrotnie wspominaliśmy bezpieczeństwo jest dla rodziców i dla nas najważniejsze. Dlatego tak ważne jest by oddać dziecko w doświadczone ręce. Nasza kadra to ludzie z wykształceniem oraz od lat pracujący z dziećmi. U nas nie ma miejsca na przypadkowe osoby. Nasza Kadra składa się z ludzi posiadających odpowiednie kwalifikacje, pozytywnie nastawionych do życia, odpowiedzialnych i lubiących pracę z dziećmi. Tylko współpraca ze specjalistami może zaowocować czymś wielkim!

Niektórzy instruktorzy podczas lekcji tańca uczą dzieci niebezpiecznych lub szkodliwych ruchów. Dzieci mogą zostać zranione, jeśli instruktorzy nie będą ich odpowiednio monitorować podczas zajęć. Ponadto niektórzy instruktorzy mogą zbyt mocno naciskać na dzieci, aby straciły pewność siebie i całkowicie przestały brać udział w zajęciach. Taniec jest dla dzieci doskonałym sposobem na poprawę zdrowia fizycznego i nawiązanie kontaktu z innymi członkami społeczności. Z drugiej strony wiele zajęć tanecznych nie jest odpowiednich dla dzieci ze względu na charakter wykonywanych ruchów. Zarówno kwestie finansowe, jak i niebezpieczne praktyki mogą uniemożliwić niektórym dzieciom uczestnictwo w zajęciach tanecznych, które mają pozytywny wpływ na ich rozwój. Dlatego właśnie tak ważne jest by powierzyć swoje dzieci profesjonalistom. Dlatego serdecznie zapraszamy do zapisów do najlepszej szkółki tanecznej dla dzieci w Polsce.

(Dzięki wypełnieniu deklaracji online o terminie pierwszych zajęć poinformujemy Państwa sms-em.)

HAJDASZ - CENTRUM ROZWOJU MŁODEGO CZŁOWIEKA​

ZAJĘCIA TANECZNE ORGANIZOWANE PRZEZ NASZĄ NASZE CENTRUM REALIZOWANE SĄ ZGODNIE Z PROGRAMEM CREA DANCE 4 FRIENDS, KTÓRY DWUKROTNIE ZOSTAŁ OBJĘTY HONOROWYM PATRONATEM MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ W LATACH 2012 ORAZ 2015 ORAZ HONOROWYM PATRONATEM RZECZNIKA PRAW DZIECKA W ROKU 2007.

SOCIAL MEDIA​