Zapisz swoje dziecko na zajęcia organizowane w Twojej szkole!

Niezmiennie od 20 lat Centrum Hajdasz organizuje zajęcia pozalekcyjne ze
swoim oryginalnym programem .
W tym roku dajemy z siebie jeszcze więcej!

Zatańcz z klasą i bądź FIT – to tegoroczne hasło przewodnie naszych zajęć.
By nasze zajęcia były jeszcze bardziej atrakcyjne uzupełniamy nasz oryginalny program o gorący temat zdrowia, przygotowywania posiłków oraz aktywności zdrowotnej.

Nasz wyjątkowy oraz uśmiechnięty zespół zaprasza do zapisów na stronie
https://hajdasz.pl/zapisy/

UWAGA: Zapisując dziecko online bierzesz udział w losowaniu nagród.

3 TABLETY!
20 KOSZULEK
50 FROTEK

PROGRAM ZIMOWISK DLA DZIECI 2019 JUŻ GOTOWY!

PROGRAM ZIMOWISK DLA DZIECI 2019 JUŻ GOTOWY!

Zapisz swoje dziecko na ferie zimowe
organizowane przez Centrum Hajdasz!
Niezmiennie od 20 lat Centrum Hajdasz organizuje wyjątkowe ferie zimowe,
a w tym roku z okazji 20 lecia dajemy z siebie jeszcze więcej!

Wśród ofert znajdziecie Państwo takie propozycje jak Zimowa pływacka przygoda, Winter camp, Zaczarowane zimowisko oraz Zimowe Szaleństwo.

Jak zawsze Centrum Hajdasz oferuje nowości z własnym oryginalnym programem przeznaczonym dla dzieci już od 6-tego roku życia.
Serdecznie zapraszamy!

LISTA ZWYCIĘZCÓW KONKURSU „ZAPISY ON-LINE”

ROWER: Maja Wojtczak- SP4 Swarzędz

TABLET: Zuzanna Fabiańska- SP 60 Poznań

MIESIĄC DARMOWYCH ZAJĘĆ W MAJU:

  1. Adamczyk Zofia- SP Czempiń
  2. Ahmadian Bahreini Lena- SP 11 Poznań
  3. Aleksak Patrycja- SP 95 Wrocław
  4. Bachor Stanisław- SP 25 Wrocław
  5. Balcerowska Hanna- SP2 Środa Wlkp.
  6. Balyk Iryna- SP Żórawina
  7. Banaś Zuzanna- SSP6 Września
  8. Bąkowski Igor- SP Ślesin
  9. Bieńkowski Szymon- SP 44 Łódź
  10. Czyżewska Nikola- SP 2 Głowno
  11. Domagała Nadia- SP 83 Wrocław
  12. Gajda Maja- SP 10 Łódź
  13. Ganecka Julia- SP Babimost
  14. Garlicka Maja- SP Wiśniowa Góra
  15. Górnicki Dawid SP3 Trzebnica
  16. Jessa Krystian- SP Tuczno
  17. Kaczmarek Marcin- SP 17 Poznań
  18. Kaźmierczak Nicole- SP1 Trzemeszno
  19. Kłos Zofia- SP 120 Łódź
  20. Komasa Magdalena- SP 62 Poznań
  21. Kozielska Paulina- SP 53 Poznań
  22. Krukowska Julia- SP3 Słupca
  23. Kuryła Nikodem- SP 65 Poznań
  24. Łangowska Maria- SP Jastrowie
  25. Łojkowska Julia- SP 20 Gorzów Wlkp.
  26. Łukaszewicz Iga- SP 139 Łódź
  27. Maćkowiak Hanna- SP 18 Poznań
  28. Maksym Mikołaj- SP 76 Wrocław
  29. Mania Katarzyna- SP Pawłowice
  30. Marzec Piotr- SP 64 Poznań
  31. Matysiak Natalia- SP 6 Poznań
  32. Michalska Zuzanna- SP2 Kożuchów
  33. Michalski Łukasz- SP2 Krosno Odrzańskie
  34. Miecznik Malwina- SP Komorniki
  35. Nocoń Maja- SP 36 Częstochowa
  36. Ogonowska Wiktoria- SP Sulęcin
  37. Pikul Amelia- SP Drzonków
  38. Piszcz Oliwia- SP Przeźmierowo
  39. Puchalska Maja- SP 64 Wrocław
  40. Pydyn Leon- SP Szewce
  41. Rzeźnik Zuzanna- SP Stare Bojanowo
  42. Szajkowska Karolina- SP Duszniki
  43. Szczerba Kamil- SP Udanin
  44. Waligórska Martyna- SP 79 Poznań
  45. Wiśniewska Aleksandra- SP Stara Łubianka
  46. Woźniak Marcelina- Gaj Wielki
  47. Ziaja Marek- SP 53 Wrocław
  48. Żabierek Amanda- SP Pobiedziska
  49. Żaczek Wiktoria- Sp1 Łowicz
  50. Żak Ewelina SP Radwanice

Nowy Turnus

jeszcze w tym sezonie dodatkowy Turnus z naszym BESTSELLER – temat KOCHAM KONIE!

ZAPISY: 539-997-131